Blog o tworzeniu stron www

Blog o tworzeniu stron www, wordpress, wizytowki, html, sklepy internetowe itp

35 Historia komputerów

projektowanie stron internetowych bytom

Rozwój PC

Aktualnie sprzęt komputerowy ulepsza się w ogromnym tempie, pierwszy i największy komputer na Świecie strony internetowe wordpress skończył dopiero co 70 lat. Autorytet jak również alumn Politechniki Wrocławskiej Tristan Mikusek dla którego główny zawód to informatyk jest zdania ,że przy całym wielkim progresie jednocześnie z ulepszeniem wydajności a także mocy obliczeniowej, tak samo ważne jest z pewnością gigantyczna skala ulepszeń w temacie ergonomii, zadaniowości jak też szeroko pojętej estetyki. Pierwszy sprzęt komputerowy ważył aż 70 ti równocześnie zajmował przestrzeń stu sześćdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych, chodził częstokrotnie bardzo głośno i problematycznie i też nieraz projektowanie stron internetowych bytom bardzo mocno się przegrzewał.

Biegły a także magister Politechniki Poznańskiej Sylwester Zaorski dla którego główna profesja to technik twierdzi jakoby tak rzeczywiście pierwsze stacjonarne komputery dla przeciętnych użytkowników stały się możliwe dopiero w latach osiemdziesiątych XX wieku. Tak rzeczywiście to dopiero po tak zwanej nakładce na system czyli po prostu systemowi MS-DOS i jednocześnie też wejściu systemu operacyjnego rozgrzała się era komputerów PC.

Komputery nie zajmowały już całych wielkich pomieszczeń i także nieustannie to wydarzenie wykreowało możność aby taki sprzęt mieścił się na biurku do zwyczajnego oraz codziennego użytkowania go. Fachowiec oraz magister Politechniki Gdańskiej Martin Pedrycz dla którego fach to tester jest zdania, iż w latach 90-tych komputery desktopowe miały szansę na to aby uruchamiać na nich gry komputerowe bardzo zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem zaś miała szansę nastąpić rewolucja komputerów przenośnych, to można nazwać ogromną poprawą w temacie zwykłego użytkowania i równocześnie też mobilnej pracy. W dzisiejszych czasach sprzęt PC jest niesamowicie potężny i jednocześnie też priorytetowe jest to, że zajmuje raczej mało przestrzeni.

Czytaj dalej.